Бетон і будівельні суміші («Промбудцентр»)
Бетон і будівельні суміші («Промбудцентр»)
Бетон і будівельні суміші («Промбудцентр»)
Бетон і будівельні суміші («Промбудцентр»)

Номер оголошення 441184

Опис

Компанія «Промбудцентр» пропонує купити бетон і будівельні суміші в Києві на вигідних умовах. На сьогоднішній день наша мережа бетонних заводів «ПромБудЦентр» займається безпосередньо виробництвом бетону і будівельних сумішей. У нас ефективно функціонують три заводи у Вишневому, при цьому задіяно понад 20 автоміксерів для швидкої доставки бетону безпосередньо до Вас на об'єкт.

Завдяки тому, що у нас є свій автопарк спецтехніки, доставка бетону відбудеться до Вас на об'єкт в гранично короткі терміни. Слід зазначити, що у нас ціна на бетон і будівельні суміші доступна. При цьому вся продукція, що реалізовується нами, відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Нам довіряють як невеликі фірми, так і ті, хто працює в напрямку великого будівельного бізнесу. Абсолютно кожен клієнт висловлюється про нашу роботу позитивно і цінує нас за комфортні умови співпраці. Ми даємо можливість замовити бетон і будівельні суміші доступно, безпечно і зручно.

Бетонний завод «Промбудцентр» – це низькі ціни і відсутність посередників! Саме тому ми впевнені, що наша з Вами співпраця буде максимально вигідним. Чекаємо Ваших звернень!
Додаткова інформація на сайті pbcbeton.com

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Всі ціни на товари Києва та Київської області. Осінні пропозиції! Додати безкоштовне огологення! в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Всі ціни на товари Києва та Київської області. Осінні пропозиції! Додати безкоштовне огологення!